вівторок, 1 вересня 2015 р.

Свято Першого дзвоника в ЗОШ №23 2015

Рубрика: "Школьная жизнь"

Дорогі педагоги, учні, батьки!
   Знову ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наша держава зустріла сьогодні День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.
   Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
  Особливим і, безперечно, визначальним у житті він став для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях. Не менш важливим він був для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.
   З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Пропонуємо переглянути найяскравіщі моменти свята ЗОШ №23:


Виступ першокласників:


Виступ випускників: виступ 10-А клас
Слідкуйте, відеоматеріал буде оновлюватися!))

Немає коментарів:

Дописати коментар