четвер, 26 листопада 2015 р.

Світ моїх захоплень

Рубрика: "Моє захоплення"  
 Автор: Дідух Діана, учениця 6-А класу

У мене є три хобі: малювання, танці та плавання. Я почала малювати ще з дитинства. Коли мені було 6 років, батьки віддали мене до художньої школи. Там мені відразу сподобалось, адже нас навчають тонкощам живопису. Я охоче намагаюсь відтворити світ за допомогою гуаші, акварелі або простого олівця. В художній школі мене нагородили грамотою за 2 місце у конкурсі „Зимові Святки”. Малювання мені досі подобається, воно стало першим хобі у моєму житті. Згодом я полюбила народні танці. Це почуття народилося в танцювальному колективі «Чарівний Чобіток» , де ми вивчаємо наші національні танці, а також танці інших народів : німецького, польського, литовського та інших. «Чарівний Чобіток» отримав дуже багато медалей та грамот .
Нещодавно ми їздили на конкурс «Алегро Хортиця», на якому зайняли 1 місце. Зовсім недавно у моє життя увійшло плавання. Це чудовий вид спорту, адже він змушує працювати усі групи м`язів, організм оздоровлюється, а це так потрібно нам,школярам.
Хтось може сказати, що це забагато для одної людини. Але я іншої думки, адже мені ніщо не заважає навчатися, а навпаки - допомагає. Я сподіваюсь , що ці хобі будуть зі мною все життя.Немає коментарів:

Дописати коментар