понеділок, 14 грудня 2015 р.

Школа має талант 2015

Рубрика: Рубрика:"Школьная жизнь" 
 Автор: Троцко Валерія, головний редактор 
Фото: Самсоненко Марина, фотокореспондент

    Багата на таланти Україна! Ще з давніх часів вона славилась своїми мелодійними піснями, запальними танцями, журливим співом національних музичних інструментів. І сьогодні є ще чимало обдарованих людей в нашій країні. Підтвердили це учасники щорічного шоу «Школа має талант», яке відбулося нещодавно в нашому навчальному закладі. Такої різноманітності талантів шкільні стіни не бачили вже давно. Учасники змагались в категоріях: «найкращий танець», «найкращий спів», «оригінальний жанр».
І вперше в історії шкільного талант-шоу відбувся конкурс на кращого ведучого. Чотири пари ведучих протягом шоу боролись за право називатись найкращими. Отож, пролунали перші гучні оплески і концерт відкрили «оригінальники». Вірші, які лилися цього вечора зі сцени, вражали своїм різноманіттям: веселі гуморески та сатиричні байки змінювали зворушливі глибокі поеми, від яких на очах глядачів бриніли сльози. Переможницею в цый номінації стала учениця 7-А класу - Самсонова Ірина. Музики також виправдали сподівання своїх прихильників. Ми почули чудову гру на фортепіано, гітарі і навіть домрі. Переможницею в цій категоріі стала учениця 6-В класу Міщенко Ганна. Згодом змагання продовжили наші талановиті вокалісти. І знову – безліч жанрів, різних мов, стилів музики. У категорії «вокал» упевнено перемогла Марія Мальцева учениця 8-Б класу, з відомою композицією Святослава Вакарчука. Останніми в цей вечір змагалися танцюристи. Глядачі побачили виступи представників східних та бальних танців, майстрів сучасної хореографії. Журі було настільки вражено видовищем, що майже всі учасники цього конкурсу отримали почесні нагороди. Та все ж особливо виділявся виступ талановитого тріо у складі Корохової Марини ( 9-А клас), Лемешко Анастасії (9-Бклас) та запрошеної на шоу Міненко Дарини. Також перше місце дісталося учениці 5-А класу Павленко Катерині. Перемогу серед ведучих отримали учні 9-А класу  Мальцева Єлизавета  та Гончаренко Максим.
    Вітаємо всіх учасників та переможців шкільного талант-шоу і бажаємо їм творчих успіхів і нових гучних перемог!Фоторепортаж Самсоненко Марини:


Фоторепортаж Плаксіна А.Л.


Виступ переможців конкурсу

Слідкуйте, інформація буде оновлюватися

Немає коментарів:

Дописати коментар