середа, 30 грудня 2015 р.

ЯКБИ Я БУВ СВЯТИМ МИКОЛАЄМ…

Рубрика: Рубрика:"Школьная жизнь" 
 Автор:учні 6-А, 6-Б класів


У переддень Нового року наші шестикласники пофантазували, що б вони зробили, якби раптом стали добрим чарівником, Святим Миколаєм… Кожен висловив свої побажання людям…
… Якби я був Святим Миколаєм, я  б перш за все налагодив стосунки між усіма країнами та допоміг безхатченкам, дітям, у яких немає батьків, і кожній тваринці знайшов дім. Сила моя безмежна може зробити так, щоб усі були щасливі: батьки мої, друзі та навіть ті, кого я не знаю. Для мене бути Святим Миколаєм велика честь та відповідальність.
Я б творив добро та мир. Зі своїм другом Дідом Морозом я б роздав подарунки усім – і дорослим, і дітям. А для мене вистачило б того, що мене люблять і чекають кожного року.
Кикош Євген, 6-А

Якби я була Святим Миколаєм, я б хотіла, щоб всі, кого я люблю, були живі, здорові і ніколи не сварилися. Якщо в родині немає сварок, це означає, що вона благополучна, мирна і проживе багато. По-друге, я б зробила, щоб усі мої рідні та друзі були щасливі та щоб весь наш народ веселився, був радісний та не сумував. По-третє, я б зробила, щоб в Україні не було грабіжників і вбивць.
Мені особисто нічого не треба, бо у мене і так все є, бо я маю чудових батьків, яких я люблю і ціную.
Дідух Діана, 6-А

Якби я був Святим Миколаєм, я б зробив для усіх тварин притулок або познаходив для них господарів. Потім я б допоміг усім безхатченкам і знайшов би для них домівки.
Я б допоміг усім дітям-сиротам. Я б дуже хотів, щоб не було війни між усіма країнами світу і всі були щасливі та веселі. Я б зі своїм помічником Дідом Морозом роздав би усім дітям та дорослим подарунки, а мені вистачило б того , що я чарівник і можу виконувати усі бажання)))
Поляков Семіон, 6-А

… Я б хотіла, щоб у Новий рік збувалися всі мрії… Ще я хотіла б, щоб усі бідні сімї мали гарне та щасливе життя. Якщо усі люди будуть щасливі, то і я була б теж щаслива…
Шитікова Вікторія, 6-А… я б усім бідним людям дала освіту і на Новий рік подарувала б ялинку. Безпритульним тваринам виділила б у кожному місті притулок з гарними умовами і дбайливими людьми. І загадала б, щоб я могла здійснити ще мільйон бажань інших людей…
Гамера Вікторія, 6-А


… я б зробила так, щоб на свята усі люди ходили один до одного в гості, а не сиділи вдома…
Дейнека Крістіна, 6-А


… я б зробили так, щоб у літніх людей ніколи нічого не боліло… Я б закінчила війну у світі, щоб все було добре та ніхто не вмирав… Я хочу, щоб у школі зробили ремонт у кожному кабінеті.. щоб в лікарнях лікували як слід, а не тільки довідки виписували…
Жарко Вероніка, 6-А
 

Якби я була Святим Миколаєм, я б здійснила усі бажання моїх рідних, друзів та всіх людей на Землі. Людські бажання мають здійснюватися. Кожна людина має право на маленьке чудо. По-друге, я б створила мир та злагоду у всьому світі. Я вважаю, що люди повинні жити в мирі, а не воювати. Війна – це не вихід з ситуації, а навпаки, люди гинуть ні за що.  Мир та злагода – це вихід….
Ніколаєць Аліна, 6 – Б
               


Якби я був Святим Миколаєм, я б загадав три бажання… Моє перше бажання, щоб всі діти були здоровими і ніколи не вмирали. І ще я хочу, щоб в усьому світі в 2016 році було дуже спокійно, а насамперед – в Україні.
… нехай в Україні закінчиться нарешті війна. І щоб всі діти, які покинули рідні домівки, були щасливими і повернулися додому. Я хочу, щоб всі люди, які загинули на війні, ожили тоді, коли закінчиться війна, і жили в рідному домі і ніколи не знали, що таке війна.
                Я дуже люблю футбол. А моя найулюбленіша команда це «Барселона», за неї я вболіваю з шести років. Мій найулюбленіший футболіст – Ліонель Мессі. І моє бажання полягає в тому, щоб 11 січня 2016 року він отримав Золотого м’яча.
Суховольський Станіслав, 6 –Б

… я б повернула усім дітям-сиротам батьків, бо дітям без батьків дуже тяжко жити. По-друге, я б повернула в Україну мир, щоб не пролітали кулі над головами, не стріляли б гармати, не їздили танки…
                 Третє з бажань було б таке: я б заборонила насильство в сімях в усьому світі, щоб ні в кого не піднялася б рука вдарити когось. Я усім бажаю щастя і злагоди у сімях, хай буде мир у країні…


Лапенко Ілона, 6 – БНемає коментарів:

Дописати коментар